Doplňky

V této sekci najdete menší artikly, které volněji souvisejí se dvěma záběry našeho podnikání, vlnou a Bulharskem.

Bulharské víno je kvalitní, těžké a plné slunce. Bulharsko na místo na slunci po boku nejvyhlášenějších vinařských zemí však stále čeká. Obecné povědomí se mění pomalu a mnoho lidí si pojem bulharské víno spojuje s levnými víny z komunistické éry. Výhodu tohoto stavu však zůstává, že cena je podhodnocená a příznivá i u velmi kvalitních vín. Vína ve střední cenové kategorii kolem 200-300 kč svou kvalitou značně převyšují vína podobných cen z těch nejslavnějších vinařských zemí.

Plstěné tašky WOOLF je počin naší firmy, kdy jsme hledali artikl který by byl prodejný po celý rok bez ohledu na počasí. Tašky jsou ušité v Čechách z vlněné plsti, podle návrhů designérky Josefiny Bakošové. Mají vnitřní kapsy, kvalitní zipy. Popruhy a některé kapsy jsou podšité šusťákovou látkou používanou k výrobě high-tech horolezeckých batohů.

Za dlouhých zimních večerů nebo na celodenní podzimní túře v lezavé mlze vaše prokřehlá nožka jistě ocení poctivou vlněnou ponožku. Nabízíme je v široké škále rozměrů v několika provedeních a složení materiálu. Pro ty, kdo nemají rádi pevný lem nabízíme i ponožky ve zdravotní úpravě bez gumičky při horním okraji. Podkolenky v elegantních a někdy trošku křiklavých barvách se také dají využít v jakémkoli šatníku.

h