Naše výrobky

PRODEJNÍ PODMÍNKY

Balkanova, s.r.o., IČ 285 31 299, se sídlem Karoliny Světlé 23, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddil C, vložka 148378 Kontaktní údaje: info@balkanova.cz, tel +420 776 332 522.

  1. Spotřebitel tímto uzavíra se společností Balkanova, s.r.o. kupní smlouvu, kterou kupuje uvedené zboží za cenu včetně daně z přidané hodnoty. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem doručení potvrzující zprávy na e-mailovou adresu spotřebitele. Toto potvrzení objednávky se považuje za doručené, pokud se s ním spotřebitel mohl seznámit.
  2. Společnost Balkanova, s.r.o. se zavazuje zboží spotrebiteli dodat na jím uvedenou dodací adresu nejpozději do 10 dnů od objednávky.
  3. Náklady na dodání zboží a kupní cenu zboží je spotřebitel povinen uhradit jednou z forem, kterou prodávající pro provedení platby nabízí, jinak mu zboží nebude předáno.
  4. Záruka na dodané zboží činí 24 měsíců není-li uvedeno u příslušného zboží jinak.
  5. Spotřebitel je oprávněn od této smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od této kupní smlouvy je spotřebitel povinen učinit písemným oznámením, které spolu s dodaným zbožím, ve stavu v jakém je převzal, zašle na vlastní náklady na výše uvedenou adresu sídla společnosti Balkanova, s.r.o. Společnost Balkanova se zavazuje vrátit spotřebiteli finanční prostředky uhrazené na základě této smlouvy do 30 dnů od odstoupení, a to na bankovní účet uvedený v písemném oznámení spotřebitele.
  6. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Této povinnosti Balkanova, s. r. o. podléhá od 1. 3. 2017

Aktuálně

Milí přátelé, 

dne 19. 6. je náš kamenný obchod Balkanova. Prosím sledujte naše aktuality, případně náš FB profil pro aktualizaci otevíracích hodin ve středu 20. 6 a ve čtvrtek 21. 6. Děkujeme za pochopení, Vaše Balkanova! 

Kamenný obchod

Obchod Balkanova

Náš obchod se nachází v samém srdci stověžaté matičky, mezi Národním divadlem a Karlovým mostem. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří si vše raději nejdříve prohlédnou naživo, což si naše vlněné poklady právem zasluhují, zastavte se při své procházce po staré Praze v ulici Karoliny Světlé. Rádi vás zde přivítáme v našem obchodě provoněném vlnou a neopakovatelnou balkánskou atmosférou.

Otevírací doba

Po 9.00-12.30, 13.30-18.00 h

Út - Pá 11.00-12.30, 13.30-18.00 h

O nás

Jsme malá společnost, zabývající se dovozem a prodejem vlněného textilu. Jde nám o to, aby se do českých domovů navrátil jeden z nejkvalitnějších, nejtrvanlivějších a nejvýkonnějších přírodních textilních materiálů – vlna. Bulharské vlnařství je na Balkáně vyhlášeným pojmem a my vám přinášíme jeho nejcennější klenoty. Několikrát ročně objíždíme i ta nejodlehlejší místa tradičních vlnařských oblastí Bulharska a vybíráme to nejzajímavější, co se zrovna v tkalcovských rodinách nebo malých manufakturách urodilo. Jsme přímí dovozci a výhradní dodavatelé těchto textilií pro ČR. Domníváme se, že ceny, za něž vám naše vlněné výrobky nabízíme, jsou vzhledem k použitému materiálu, způsobu zpracování a mnohdy až stoprocentnímu podílu ruční výroby, velmi příjemné. Koupě některého z výrobků může být i dobrou investicí, neboť vlna zraje jako víno. Pokud budete mít speciální přání, týkající se výroby některého z kilimů, koberce nebo chalište, velmi rádi vám vyjdeme vstříc. Není nic snazšího než si objednat vzor i rozměr a barevnou paletu na míru. Maloodběratelům nabízíme individuální cenové podmínky již při odběru malého množství dek. Rádi vám vyrobíme speciální řadu dek nebo jiné vlněných textilií přesně podle vašich představ třeba pro váš horský hotel. S velkoodběrateli budeme rádi spolupracovat na rozšíření distribuční sítě našich výrobků po České republice na základě velkoobchodního ceníku. Zeptejte se nás!

Facebook

Můžete nás sledovat také na Facebooku

Kontaktní údaje:

Balkanova
Karoliny Světlé 23
Praha 1 - Staré Město

Otevírací doba

Po 9.00-12.30, 13.30-18.00 h, Út - Pá 11.00-12.30, 13.30-18.00 h

Pokud byste rádi přišli v jiný den či čas, neváhejte nás kontaktovat!

V obchodě je možná jak hotovostní tak bezhotovostní platba kartou. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Této povinnosti Balkanova, s. r. o. podléhá od 1. 3. 2017.

telefon do obchodu: +420 725 920 133, telefon na jednatele: Mgr. Georgi Bečev, Ph.D.: +420 776 332 522

info@balkanova.cz
www.balkanova.cz
Balkanova, s. r. o., IČ 285 31 299, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 148378

interiér

h